Drugie wydanie biuletynu Patagonii jest już dostępne!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
31 października, 2018

„Wytwarzaj najlepsze produkty, nie niszcząc niepotrzebnie środowiska naturalnego i wykorzystuj biznes do tego, by inspirować i wdrażać rozwiązania będące odpowiedzią na kryzys ekologiczny” – właśnie tak brzmi misja firmy Patagonia. Kryzys ekologiczny to zjawisko, o którym wciąż mówimy zbyt mało. Patagonia wytwarzając swoją odzież stara się w jak największym stopniu dbać o środowisko naturalne.

Mamy nadzieję, że drugie wydanie biuletynu Patagonii, które właśnie ujrzało światło dzienne, pogłębi wiedzę i świadomość społeczeństwa o działaniach, jakie podejmuje marka by w jak największym stopniu dbać o środowisko. Poznacie m.in. ideę naprawiania zepsutych ubrań i programu Worn Wear, założenia ideologii Fair Trade realizowanej w Patagonii, a Miles Johnson (senior creative director Patagonii) zdradzi nam nieco szczegółów o filozofii projektowania ubrań.

W biuletynie wydrukowanym na ekologicznym papierze można znaleźć znacznie więcej interesujących treści. Już niedługo będzie dostępny w sklepach outdoorowych, na ścianach wspinaczkowych, w schroniskach, kawiarniach, na festiwalach i w wielu innych miejscach.

Zobacz także

PODRÓŻE
05 czerwca, 2020

Świat od kuchni roślinnej

PRZECZYTAJ
PODRÓŻE  |   SKI-TOURING  |   SPORT
20 stycznia, 2021

Nad poziomem morza

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE
20 października, 2016

Mateusz Waligóra: Najlepsze rzeczy w życiu mamy za nic. Pieszo przez Salar de Uyuni.

PRZECZYTAJ