Siódme wydanie CRAGmagazine już jest!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
16 maja, 2019

Kilka dni temu światło dzienne ujrzało siódme wydanie CRAGmagazine! Aż ciężko nam uwierzyć jak szybko ten czas leci 😊 Wydając CRAGmagazine zawsze staramy się zarazić Was miłością do podróży, sportu, życia z pasją. W najnowszym wydaniu magazynu poruszyliśmy kilka zupełnie nowych tematów, jak windsurfing, wędkarstwo muchowe, czy podróż rowerem z Hiszpanii do Gwinei –Bissau.  O różnych aspektach związanych ze wspinaniem opowiedzieli nam Sasha Yakunin, Andrzej Mecherzyński-Wiktor, Łukasz Smagała oraz Jan Kuczera. W numerze nie zabraknie również tematów opisujących ciekawe sposoby na życie. Ciekawostką dla fanów marki Gregory będzie z pewnością krótki wywiad z Dyrektorem Generalnym tej marki – Larsem Föll’em.  Nie zapomnieliśmy także o tematach ekologicznych – o globalnym ociepleniu opowiedziała Jola Sitarz-Wójcicka.

Mamy nadzieję, że historie opowiedziane przez autorów będą dla Was motywatorem do działania nie tylko tej wiosny!

Magazyn będzie dostępny już w przyszłym tygodniu w wielu miejscach w Polsce, w tym w sklepach outdoorowych, na ścianach wspinaczkowych, w schroniskach, niektórych kawiarniach i wielu innych. Szukajcie nas wszędzie 😊

Zobacz także