Gregory Amber i Stout

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
04 maja, 2017

W sezonie letnim 2017 marka Gregory wprowadziła na rynek dwie zupełnie nowe linie plecaków trekkingowych AMBER dla kobiet i STOUT dla mężczyzn. Podstawowe modele do pieszych wędrówek zapewniają komfort i wygodę, których można oczekiwać od Gregorego, przy minimalnej wadze plecaków. Ich lekkość nie odstępuje jednak od trwałości materiału, z jakiego zostały wyprodukowane. Zmieniona konstrukcja oraz system regulacji TrailFlex pozwoliły na obniżenie wagi, przy równoczesnym zapewnieniu dobrej stabilności i elastyczności.

AKHIK20160515-4172

Fani marki Gregory wiedzą, że komfort i idealne dopasowanie plecaków jest ich najważniejszym priorytetem. „Plecak musi pasować jak para butów”. Dlatego modele Amber i Stout stworzono tak, aby można było dopasować je do tułowia. Wbudowany system zawieszenia TrailFlex pozwala na dokładne dopasowanie tylnego profilu plecaka. W ten sposób plecak o rozmiarze S może zostać łatwo i szybko przekształcony w plecak o rozmiarze L.

System TrailFlex zbudowany jest wokół aluminiowej ramy ze stalowymi wzmocnieniami pionowymi. Dzięki temu możliwe jest skuteczne przeniesienie obciążenia i wyśrodkowanie go na pasie biodrowym. Tak więc nawet duży ciężar plecaka może być komfortowo przenoszony na dużych odległościach.

System TrailFlex w plecakach Gregory Stout

System TrailFlex w plecakach Gregory Stout.

Dwa największe modele w gamie posiadają również system regulacji pasa biodrowego. Regulowana taśma pozwala na przesuwanie dwóch kieszeni znajdujących się na biodrach, tak aby zawsze były w zasięgu ręki. Tył plecaka pokryty jest przewiewną i wygodną pianką wyposażoną w siateczkę, która zapewnia dobrą wentylację.

Gregory wyposażył oba modele w dużą przednią kieszeń, wykonaną z elastycznej siatki. Przedmioty takie jak kurtka przeciwdeszczowa czy krem przeciwsłoneczny są więc łatwo z niej dostępne. Z kolei pokrowiec przeciwdeszczowy znajduje się tuż za przednią kieszonką, w razie nagłej zmiany pogody jest on w zasięgu ręki i jego użycie nie wymaga opróżniania połowy zawartości plecaka.

Plecaki Amber dostępne są w 3 wariantach kolorystycznych.

Plecaki Amber dostępne są w 3 wariantach kolorystycznych.

 

Modele Amber i Stout sprawdzają się w różnych aktywnościach, od krótkich wycieczek po  kilkudniowe wędrówki. Wersja kobieca dostępna jest w trzech rozmiarach (60/44/34 litrów), zaś męska w czterech rozmiarach (75/65/45/35 litrów).

 

Kolekcja plecaków Gregory Stout

Kolekcja plecaków Gregory Stout.

 

Więcej informacji na: www.gregorypacks.com

Zobacz także

LIFESTYLE
03 grudnia, 2019

Nowy Patagonia biuletyn już jest!

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE
26 listopada, 2019

Trekking w Niebiańskich Górach czyli Tien-Shan intro

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   SPORT
03 grudnia, 2019

CRAGmagazine – wydanie ósme!

PRZECZYTAJ