ISPO GOLD AWARD dla produktów Black Diamond i Gregory!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
27 stycznia, 2020

Świetne wiadomości dochodzą do nas z Monachium, gdzie aktualnie trwają targi outdoorowe ISPO 2020. W ciągu kilku dni liderzy branży prezentują nowości na sezon zimowy 2020/21. Co roku kapituła targów przyznaje podczas wydarzenia nagrody ISPO AWARD najbardziej innowacyjnym produktom.

 

Z ogromną radością donosimy, że nagrodę ISPO Gold Award 2020 otrzymały plecak Gregory Targhee Fasttrack 35 oraz kurtka Black Diamond Dawn Patrol Hybrid Shell!


Plecak Gregory Targhee Fasttrack 35 zaprojektowano z myślą o wszystkich miłośnikach gór. Wykorzystanie systemu nośnego Fusion Lite daje możliwość odpięcia pasa biodrowego, stelaża czy klapy górnej, co pozwala w krótkim czasie zmienić zastosowanie plecaka ze specjalistycznego modelu narciarskiego na lekki plecak turystyczny. W modelu zastosowano innowacyjny system Fasttrack Ski Carry, który pozwala przymocować narty do plecaka bez zdejmowania go. Wszystkie klamry wykonano z aluminium, co zapewnia ich trwałość podczas niskich temperatur oraz ułatwia użytkowanie w rękawiczkach. Plecak Targhee Fasttrack 35 wykonano z wytrzymałych i ultralekkich materiałów, o czym świadczy waga modelu – zaledwie 0,8kg w odchudzonej wersji.

Gregory Targhee Fasttrack 35

Black Diamond Dawn Patrol Hybrid Shell to kurtka zapewniająca wyjątkową regulację wilgoci i temperatury dzięki wykonaniu z oddychającego softshella, a jednocześnie gwarantująca wodoodporność w kluczowych miejscach, czyli na klatce piersiowej, ramionach czy kapturze, gdzie zastosowano membranę BD Dry. Cała kurtka została pokryta przyjaznym dla środowiska i trwałym DWR-em EMPEL. Dodajmy również wykonanie kurtki ze stretchowego materiału, nie krępującego ruchów oraz przedni podwójny zamek błyskawiczny z wbudowanym oddychającym panelem siatkowym i perforacjami. Kompilacja wszystkich wymienionych cech kurtki powoduje, że otrzymujemy niezastąpioną kurtkę na górskie przygody. Black Diamond Dawn Patrol Hybrid Shell to kurtka, która jednocześnie chroni, a także oddycha jak żadna inna podczas górskich aktywności.

Black Diamond Dawn Patrol Hybrid Shell

Zobacz także

PRODUKTY
05 stycznia, 2017

KIRA – but wspinaczkowy przeznaczony dla kobiet

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE
14 czerwca, 2018

Ruchome piaski Persji

PRZECZYTAJ
PRODUKTY
30 stycznia, 2018

Fritschi Tecton 12 – perełka wśród wiązań freetourowych

PRZECZYTAJ