Nowe, lżejsze, nagrodzone – plecaki trekkingowe Gregory Baltoro i Deva

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
21 czerwca, 2017

Baltoro i Deva, topowe modele plecaków marki Gregory, przeznaczone do długich i wymagających wędrówek, zyskują powszechne uznanie na rynku outdoorowym. Eksperci marki zadbali o wprowadzenie najnowszych technologii, aby jeszcze lepiej i wygodniej używać plecaków podczas długich wypraw. Zastosowanie nowych materiałów zapewnia większą wytrzymałość, natomiast wprowadzenie aluminiowego stelaża – mniejszą wagę plecaków. Nowe Baltoro i Deva są jeszcze bardziej komfortowe w użytkowaniu dzięki zastosowaniu lżejszego i oddychającego systemu nośnego Response A3. Podczas tegorocznych targów outdoorowych w niemieckim Friedrichshafen właśnie te innowacje przekonały jury „Outdoor Industry Award 2017” do odznaczenia Baltoro 65 jedynym złotym zwycięzcą w kategorii plecaków trekkingowych.

Baltoro i Deva od lat są flagowymi produktami marki Gregory w dziedzinie trekkingu. Modele te posiadają wszystkie patenty, jakie powinien oferować dobry plecak do wymagających wędrówek – są solidne, mają dużą pojemność oraz zapewniają wygodę w przenoszeniu dużych ciężarów. Dopasowywanie plecaka do jego użytkownika jest również istotną zaletą – Baltoro i Deva są dostępne w trzech różnych rozmiarach. Dodatkowo pasy ramienne i biodrowe wykonane z pianki EVA umożliwiają ich łatwą regulację.

19427406_1359310787493860_1387843657_n

Gregory uzupełnił modele Baltoro i Deva o nowy system nośny Response A3. Jest on zbudowany z dwóch niezależnych pasów ramiennych oraz dwóch niezależnych pasów biodrowych, połączonych ze sobą aluminiowym stelażem, które obrotowo oddzielają się od siebie i są regulowane w dwóch pozycjach. W rezultacie system nośny automatycznie dostosowuje się do kąta ciała osoby noszącej plecak. Doskonałe dopasowanie plecaka do odcinka lędźwiowego pleców zapewnia 10 mm wkładka, pozwalająca na wyważenie noszonego ciężaru.

Tylny panel zapewnia doskonałą wentylację pleców dzięki lekkiej i przewiewnej piance, obudowanej oddychającą siatką. W wyniku tego zastosowania plecak może być noszony blisko pleców, lepiej rozkładając ciężar, a tym samym nie pogorszając oddychalności.

19389673_1359310807493858_409481912_n

Plecaki Gregorego są wykonane z odpornego na ścieranie i wytrzymałego na zginanie nylonu. Eksperci marki wprowadzili również patent dużej siatkowej kieszeni na przodzie plecaka. Aby jeszcze bardziej wyważyć noszony ciężar, dwie duże kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny znajdują się bezpośrednio za dużą kieszonką z siatki.

Wersja kobieca Deva dostępna jest w rozmiarach – 60/70/80 litrów, zaś męska Baltoro w rozmiarach 65/75/85 litrów.

Więcej informacji na: www.gregorypacks.com

Zobacz także

PRODUKTY
21 października, 2016

Ciepło, sucho, komfortowo – czyli nowości w kolekcji odzieżowej Black Diamond na zimę 2016

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   PRODUKTY  |   SPORT
27 kwietnia, 2017

Wiosenne wydanie CRAGmagazine jest już dostępne!

PRZECZYTAJ
SPORT
06 lutego, 2018

Sztuka latania na wodzie czyli kitesurfing

PRZECZYTAJ