Wiosenne wydanie CRAGmagazine jest już dostępne!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   PRODUKTY  |   SPORT
27 kwietnia, 2017

Kalendarzowa wiosna rozpoczęła się ponad miesiąc temu, jednak kiepska aura za oknem wciąż nie pozwala myśleć optymistycznie o nadchodzącej majówce? Mamy na to rozwiązanie! Kilka dni temu światło dzienne ujrzało nowe, wiosenne  wydanie bezpłatnego magazynu CRAGmagazine, które z pewnością umili czas w majowe dni.

JARO0787

W trzeciej odsłonie magazynu skupiliśmy się na tematach związanych przede wszystkim z aktywnościami górskimi , ale nie tylko.

O wspinaniu w Meksyku opowiada Piotr Bunsch, o skalnych przygodach w Chinach Marta Gromadzka, natomiast temat „solówek” w Tatrach przybliża nam Kacper Tekieli. Doświadczony instruktor Piotr Sztaba analizuje jak zmieniło się pokolenie wspinaczy górskich w ciągu ostatnich trzech dekad.

Poza wspinaniem chcemy przybliżyć Wam także specyfikę innych dziedzin, takich jak freestyle kajakowy, skyrunning oraz fotografia. Zabierzemy Was w podróż do Tanzanii oraz opowiemy historię pewnej, niestandardowej firmy.

JARO0810

„O swoich wyjazdach i doświadczeniach opowiedzieli nam ludzie będący autorytetami w swoich dziedzinach, którzy mamy nadzieję, że staną się dwa Was inspiracją i bodźcem do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania własnych granic” –  mówi redakcja CRAGmagazine.

Wiosenna odsłona bezpłatnego magazynu dostępna będzie w najlepszych sklepach outdoorowych, na ściankach wspinaczkowych, w schroniskach, w wielu kawiarniach oraz na festiwalach i eventach związanych z aktywnym trybem życia.

Miłej lektury!

Zobacz także