Kalendarzowa wiosna rozpoczęła się ponad miesiąc temu, jednak kiepska aura za oknem wciąż nie pozwala myśleć optymistycznie o nadchodzącej majówce? Mamy na to rozwiązanie! Kilka dni temu światło dzienne ujrzało nowe, wiosenne  wydanie bezpłatnego magazynu CRAGmagazine, które z pewnością umili czas w majowe dni.

JARO0787

W trzeciej odsłonie magazynu skupiliśmy się na tematach związanych przede wszystkim z aktywnościami górskimi , ale nie tylko.

O wspinaniu w Meksyku opowiada Piotr Bunsch, o skalnych przygodach w Chinach Marta Gromadzka, natomiast temat „solówek” w Tatrach przybliża nam Kacper Tekieli. Doświadczony instruktor Piotr Sztaba analizuje jak zmieniło się pokolenie wspinaczy górskich w ciągu ostatnich trzech dekad.

Poza wspinaniem chcemy przybliżyć Wam także specyfikę innych dziedzin, takich jak freestyle kajakowy, skyrunning oraz fotografia. Zabierzemy Was w podróż do Tanzanii oraz opowiemy historię pewnej, niestandardowej firmy.

JARO0810

„O swoich wyjazdach i doświadczeniach opowiedzieli nam ludzie będący autorytetami w swoich dziedzinach, którzy mamy nadzieję, że staną się dwa Was inspiracją i bodźcem do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania własnych granic” –  mówi redakcja CRAGmagazine.

Wiosenna odsłona bezpłatnego magazynu dostępna będzie w najlepszych sklepach outdoorowych, na ściankach wspinaczkowych, w schroniskach, w wielu kawiarniach oraz na festiwalach i eventach związanych z aktywnym trybem życia.

Miłej lektury!

Write A Comment