Woman Pace Flow Houdi

Bluza Pace Flow Houdi z nagrodą Polartec Apex Award 2022

AUTOR: Administrator
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: Administrator

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
EKO  |   PRODUKTY
19 grudnia, 2022

Coroczny konkurs, organizowany przez firmę Polartec, wyróżnia marki i projektantów, którzy przesuwają granice tego, co możliwe, wykorzystując technologie materiałów Polartec i zamieniając je w inspirujące produkty. Bluza Pace Flow Houdi od Houdini Sportswear została wybrana spośród setek zgłoszeń i wygrała jedną z nagród głównych. Bluza Pace Flow Houdi będzie dostępna w kolekcji Wiosna 2023.    

W jaki sposób można stworzyć optymalny „mikroklimat odzieży” podczas aktywności o wysokim poziomie intensywności? Kluczowymi czynnikami są ciepło, waga i oddychalność. Bluza Pace Flow Houdi z kolekcji Wiosna 2023 stanowi wielki krok naprzód, jeśli chodzi o zbalansowanie tych wszystkich czynników.

Bluza Pace Flow Houdi została uszyta z materiału Polartec® Power Dry® Mesh – lekkiej siateczki, która z jednej strony grzeje, a z drugiej pozwala na ucieczkę nadmiaru ciepła lub potu. Jeśli nosisz tę bluzę jako warstwę zewnętrzną odzieży, to jej materiał pozwoli na swobodny przepływ powietrza, a tym samym skuteczną wentylację nadmiaru ciepła lub wilgoci. Jeśli bluza jest noszona pod kurtkę zewnętrzną, to jej materiał zapewnia wysoki poziom ocieplenia, szczególnie biorąc pod uwagę jej niską wagę.   

Man Pace Flow Houdi
Man Pace Flow Houdi

Według firmy Polartec, zwycięzcy tegorocznych nagród Polartec Apex Award stanowią najlepsze przykłady designu stawiającego na wszechstronność, zrównoważony rozwój oraz przekształcanie klasycznych rozwiązań w nowoczesne koncepcje. 

Jury tak skomentowało wybór bluzy Pace Flow Houdi:

„Po raz kolejny firma Houdini staje się liderem, dzięki zastosowaniu nowatorskiego materiału Polartec® Power Dry®, który wykorzystuje konstrukcję otwartej siateczki. Powstała w ten sposób odzież łączy w sobie wyjątkowe właściwości tego materiału oraz interesujący estetycznie wygląd. Marka Houdini jest znana ze swojego zaangażowania w zrównoważony rozwój, więc nowa technologia recyklingowanego materiału Polartec® dobrze wpisuje się w ambitne cele firmy.”  

Bluza Pace Flow Houdi jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu i po zakończeniu użytkowania może być ponownie przetworzona. Dzięki specjalnej konstrukcji włókien, materiał zdecydowanie mniej się mechaci i nie traci swoich właściwości w porównaniu z tradycyjnymi materiałami polarowymi. Gdy bluza Pace Flow Houdi będzie już znoszona, można ją zwrócić do producenta w celu recyklingu.

Bluza Pace Flow Houdi będzie dostępna w wersji męskiej oraz damskiej w różnych wersjach kolorystycznych od wiosny 2023 r.

Materiał powstał w oparciu o komunikat na stronie producenta https://houdinisportswear.com/de-eu/journal/pace-flow-houdi-wins-2022-polartec-apex-award

Zobacz także