Nowy Patagonia biuletyn już jest!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
LIFESTYLE
03 grudnia, 2019

Czy wiesz, że od 1985 roku Patagonia przekazała łącznie 104 miliony dolarów na wspieranie działań społecznych i ekologicznych? Że 100% produktów Patagonii jest przyjmowanych do recyklingu? Oraz że ponad 85 tys. używanych ubrań Patagonii zostało ponownie sprzedanych w tym roku? Tymi i wieloma innymi imponującymi liczbami może pochwalić się Patagonia, która w swojej działalności dużą uwagę skupia na działaniach proekologicznych.

 „We’re in business to save our home planet” – tak właśnie brzmi hasło przewodnie nowego biuletynu Patagonii. Polska wersja biuletynu, która niedawno ujrzała światło dzienne podsumowuje działalność firmy na rzecz środowiska oraz podejmowane inicjatywy społeczne w 2018 roku.

 Numer otwiera obszerny wywiad z właścicielem i założycielem marki Patagonia Yvonem Chouinardem, który szeroko opisuje cele działalności firmy. W wydaniu przybliżony został dotychczas mało znany w Polsce temat programu Regeneracyjnej Bawełny Organicznej (ROC), zasady działania Fair Trade oraz koncepcja Worn Wear. To tylko kilka z tematów poruszonych w nowym biuletynie Patagonii. Po więcej zapraszamy do najlepszych sklepów outdoorowych, na ściany wspinaczkowe, do schronisk górskich i w prawie 1000 innych miejsc , gdzie znajdziecie całe wydanie biuletynu.

Biuletyn wydrukowano na ekologicznym papierze offsetowym.

Zobacz także

LIFESTYLE  |   SPORT
10 lutego, 2017

Slackline FAQ

PRZECZYTAJ
SPORT
29 czerwca, 2017

MENTALNY PORADNIK WSPINACZA CZĘŚĆ 2 —ODKRYĆ TAJEMNICĘ TZW. FLOW

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   SPORT
02 listopada, 2017

W pogoni za śniegiem. Skiturowe koło fortuny

PRZECZYTAJ