Nowy Patagonia biuletyn już jest!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
LIFESTYLE
03 grudnia, 2019

Czy wiesz, że od 1985 roku Patagonia przekazała łącznie 104 miliony dolarów na wspieranie działań społecznych i ekologicznych? Że 100% produktów Patagonii jest przyjmowanych do recyklingu? Oraz że ponad 85 tys. używanych ubrań Patagonii zostało ponownie sprzedanych w tym roku? Tymi i wieloma innymi imponującymi liczbami może pochwalić się Patagonia, która w swojej działalności dużą uwagę skupia na działaniach proekologicznych.

 „We’re in business to save our home planet” – tak właśnie brzmi hasło przewodnie nowego biuletynu Patagonii. Polska wersja biuletynu, która niedawno ujrzała światło dzienne podsumowuje działalność firmy na rzecz środowiska oraz podejmowane inicjatywy społeczne w 2018 roku.

 Numer otwiera obszerny wywiad z właścicielem i założycielem marki Patagonia Yvonem Chouinardem, który szeroko opisuje cele działalności firmy. W wydaniu przybliżony został dotychczas mało znany w Polsce temat programu Regeneracyjnej Bawełny Organicznej (ROC), zasady działania Fair Trade oraz koncepcja Worn Wear. To tylko kilka z tematów poruszonych w nowym biuletynie Patagonii. Po więcej zapraszamy do najlepszych sklepów outdoorowych, na ściany wspinaczkowe, do schronisk górskich i w prawie 1000 innych miejsc , gdzie znajdziecie całe wydanie biuletynu.

Biuletyn wydrukowano na ekologicznym papierze offsetowym.

Zobacz także

Test butów wspinaczkowych Method od Black Diamond
PRODUKTY  |   WSPINACZKA
20 września, 2022

W tym szaleństwie jest METHODa

PRZECZYTAJ
WSPINACZKA
18 lutego, 2021

Zostań SKI testerem Black Diamond

PRZECZYTAJ
EKO
10 lipca, 2021

Love drzewo, Love las

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE
19 stycznia, 2017

Alpy widziane zza biurka, czyli jak pracuje się dla Black Diamond

PRZECZYTAJ