Szóste wydanie CRAGmagazine już niebawem pojawi się w wielu miejscach w Polsce. Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was dawkę ciekawych opowieści outdoorowych.

Pasja związana z outdoorem często zajmuje znaczną część naszego czasu wolnego. Czy zastanawialiście się kiedyś jak przerodzić tę pasję w sposób na życie? Paweł Kunachowicz na przykład został przewodnikiem górskim IFMGA, Marcin Kwaśniewski stworzył Trafo Base Camp, Paweł Karczmarczyk założył biuro przewodnickie w Norwegii, a dziewczyny z Girls On Tour tworzą niezapomniane eventy dla kobiet, chcących lepiej poznać outdoor. Jak widać pasja w prosty sposób może zmienić się w styl życia. Jeśli już o outdoorze mowa to nie możemy zapominać o kwestiach związanych z naszym naturalnym środowiskiem, dlatego Jola Sitarz-Wójcicka przybliżyła nam temat smogu tak bardzo powszechnego w okresie zimowym.

Dowiemy się również jak w Patagonii realizowana jest ideologia Fair Trade, czyli partnerstwo firmy z pracownikami. Jak zawsze chcemy Was zabrać także w piękne i ciekawe miejsca. Islandia w obiektywie Agnieszki Grabowskiej przypomina widoki z bajek, natomiast Kazachstan przemierzony autostopem przez Bartka Domagałę dostarczy wielu przygód.

Nie zapomnieliśmy również o naszym rodzimym podwórku. Mateusz Mróz opowie nam kilka historii z życia skitourowca, a Kacper Tekieli – doświadczony wspinacz górski – przedstawi swój punkt widzenia na najważniejszy aspekt wspinania w górach, czyli partnerstwo.

Szukajcie nowego wydania CRAGmagazine w najlepszych sklepach outdoorowych, na ściankach wspinaczkowych, w schroniskach, kawiarniach i wielu innych miejscach w Polsce! Magazyn jak zawsze jest bezpłatny.

 

Comments are closed.