CRAGmagazine – wydanie ósme!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   SPORT
03 grudnia, 2019

Tegoroczna jesień w Polsce rozpieszczała nas jak nigdy wcześniej, choć meteorolodzy zapowiadają, że przed nami najsurowsza zima na przestrzeni ostatnich 30 lat. Pogoda jest jednym z ważniejszych czynników skłaniających nas do podejmowania aktywności outdoorowych, ale często to właśnie nasza silna motywacja sprawia, że nic nie jest w stanie nas zatrzymać.

Jak co roku w listopadzie mamy przyjemność zaprezentować Wam nowe wydanie CRAGmagazine! W ósmym wydaniu magazynu, który właśnie oddajemy w Wasze ręce, będziemy starali się obudzić w Was chęć do podejmowania różnorodnych aktywności i podróży.

Wspólnie odwiedzimy Gruzję, Oman, Laponię czy Wadi Rum. Jeden z najlepszych polskich wspinaczy sportowych Łukasz Dudek opowie o swoich doświadczeniach ze wspinaczką solo, a fotografie Leny Drapelli odsłonią wspinaczkowe Girl Power. W tym wydaniu znajdziecie również poradnik Jacka Będkowskiego, jak odpowiednio ubrać się zimą w góry, poznacie bliżej sylwetkę komandosa Wojtka Zacharkówa oraz wprowadzimy Was w tematykę żeglarstwa wyczynowego. Poruszyliśmy także temat rewolucji konsumenckiej, silnie powiązanej z problemami ekologicznymi i społecznymi.

Magazyn jak zawsze jest bezpłatny. Rozdystrybuujemy go do ponad 1000 miejsc w Polsce, w tym do sklepów outdoorowych, na ściany wspinaczkowe, do schronisk górskich, kawiarni. Szukajcie nas wszędzie 😉

Zobacz także

LIFESTYLE  |   SPORT
27 września, 2018

Inny wymiar outdooru

PRZECZYTAJ
Houdini Sportswear - Czy model regeneratywny jest też efektywny?
EKO  |   LIFESTYLE  |   PRODUKTY
15 listopada, 2022

Czy model regeneratywny jest też efektywny?

PRZECZYTAJ
PODRÓŻE
19 września, 2019

Przekraczając drzwi Azji

PRZECZYTAJ