Tegoroczna jesień w Polsce rozpieszczała nas jak nigdy wcześniej, choć meteorolodzy zapowiadają, że przed nami najsurowsza zima na przestrzeni ostatnich 30 lat. Pogoda jest jednym z ważniejszych czynników skłaniających nas do podejmowania aktywności outdoorowych, ale często to właśnie nasza silna motywacja sprawia, że nic nie jest w stanie nas zatrzymać.

Jak co roku w listopadzie mamy przyjemność zaprezentować Wam nowe wydanie CRAGmagazine! W ósmym wydaniu magazynu, który właśnie oddajemy w Wasze ręce, będziemy starali się obudzić w Was chęć do podejmowania różnorodnych aktywności i podróży.

Wspólnie odwiedzimy Gruzję, Oman, Laponię czy Wadi Rum. Jeden z najlepszych polskich wspinaczy sportowych Łukasz Dudek opowie o swoich doświadczeniach ze wspinaczką solo, a fotografie Leny Drapelli odsłonią wspinaczkowe Girl Power. W tym wydaniu znajdziecie również poradnik Jacka Będkowskiego, jak odpowiednio ubrać się zimą w góry, poznacie bliżej sylwetkę komandosa Wojtka Zacharkówa oraz wprowadzimy Was w tematykę żeglarstwa wyczynowego. Poruszyliśmy także temat rewolucji konsumenckiej, silnie powiązanej z problemami ekologicznymi i społecznymi.

Magazyn jak zawsze jest bezpłatny. Rozdystrybuujemy go do ponad 1000 miejsc w Polsce, w tym do sklepów outdoorowych, na ściany wspinaczkowe, do schronisk górskich, kawiarni. Szukajcie nas wszędzie 😉

Comments are closed.