Fundacja TTTM wspiera lokalne środowisko

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
27 kwietnia, 2020

W Ticket to the Moon wierzymy, że wspieranie niesamowitych społeczności jest tak samo ważne, jak tworzenie najlepszych hamaków na świecie. Od 2009 roku koncentrujemy się na pomocy społeczności Sumbese Kodi zamieszkującego, między innymi, na Bali. To naród indonezyjski, którego żywa kultura wpływa na nas każdego dnia i motywuje do działania.

Uwielbiamy nasze indonezyjskie korzenie i czujemy się zobowiązani do udzielania pomocy, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Bali i społeczności otaczające Mount Agung odczuwają silne skutki erupcji wulkanicznych, które miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat. Klęski żywiołowe spowodowały wiele ewakuacji ludności oraz zniszczyły okoliczne tereny. Życie mieszkańców Bali oraz funkcjonowanie małych firm zostały zakłócone w wyniku erupcji. Ci niesamowici ludzie zasługują na pomoc i wierzymy, że nasze projekty dostarczą im potrzebnego wsparcia.

Fundacja TTTM Agung i TTTM Lodge

Jednym z głównych czynników napędzanych gospodarkę Bali jest turystyka. Duża aktywność wulkaniczna w przeszłości wygenerowała ogromne ilości dymu i popiołu w powietrzu, co uniemożliwiło loty do Indonezji. Mniejsza ilość turystów oznacza mniejsze przychody, stawiając lokalne firmy działające na Bali w trudnej sytuacji. Firmy organizujące wycieczki na Bali cierpią najbardziej, ponieważ po uszkodzeniach terenu miejsce nie jest już tak atrakcyjne turystycznie.

Nas to jednak nie zniechęca! Stworzyliśmy miejsce, które nazwaliśmy TTTM Lodge – jest to nasza odpowiedź na rosnący problem oraz świetny sposób na pobudzenie społeczności Balijskiej do działania. Nasza inicjatywa pomogła przekształcić region Agung w tętniące życiem miejsce dla wielu osób. Proponujemy szereg ciekawych zajęć rekreacyjnych, które mają na celu zachęcić ludzi do odwiedzenia rejonu. Kolarstwo górskie, kolarstwo zjazdowe, wspinaczka, wędrówki po terenach wulkanicznych, czy eksploracja lasu sosnowego to tylko niektóre z ekscytujących atrakcji, które mamy do zaoferowania.

Hamaki Ticket To The Moon

Przestrzenie publiczne oraz przyjaźni ludzie

Stworzyliśmy również publiczne pole namiotowe – idealne miejsce zarówno dla turystów, jak i mieszkańców, w którym można się spotkać i lepiej poznać. To miejsce stworzone do integracji i zawierania nowych znajomości, gdzie rozpowszechniamy pozytywne wibracje lokalnej ludności. Kiedy zapada noc, rozpalamy ognisko, które łączy mieszkańców i turystów przy świetle gwiazd i fantastycznym widoku na miasto. Kluczowe znaczenie w naszej działalności ma finansowe wsparcie lokalnych terenów. Równie ważne jest ożywienie ducha mieszkańców, który sprawia, że Bali i region Agung są tak wyjątkowe. Jesteśmy wytrwali w naszych działaniach i mamy nadzieję, że włożony wysiłek przyniesie oczekiwane skutki.

Zastanawiacie się pewnie: „Wasze działania społeczne są wspaniałe, ale jak zgromadzimy energię, aby się nimi wszystkimi nacieszyć?”. Nie martwcie się! Na naszym kempingu jest również restauracja, która utrzymuje odwiedzających w pełni sił i dba, aby zawsze mieli energię na kolejną przygodę.

Po dniu pełnym przygód podróżni mogą odpocząć pod naszymi altanami. Wyposażyliśmy to miejsce oczywiście w hamaki, które są idealnym miejscem na odpoczynek. Istnieje nawet możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca! Możecie być pewni, że zadbaliśmy o wszelkie udogodnienia, aby Wasza podróż była w pełni udana.

Poczucie wspólnoty w Indonezji nie ma sobie równych. Wielu naszych pracowników, ich rodziny i klienci pochodzą z obszarów dotkniętych zniszczeniem. Poświęcenie jest jednym z głównych elementów naszego modelu biznesowego, a otaczająca społeczność stanowi podstawę działania naszej firmy. Chcemy być  jak najlepszym partnerem wspierającym rozwój naszego rejonu.

Rodzina Ticket To The Moon

Mówiąc krótko: chcemy w każdym calu wspierać z pasją naszą społeczność – tak jak robimy to tworząc hamaki TTTM. Znaczna część naszych dochodów trafia bezpośrednio do Fundacji TTTM. Dzięki wsparciu klientów na całym świecie możemy pomóc odbudować region, który inspiruje nas do działania od pierwszego dnia.

Zobacz także

PRODUKTY  |   Uncategorized
01 sierpnia, 2023

Plecaki Exped – minimalistyczne, funkcjonalne i uniwersalne

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE
28 grudnia, 2018

Smog nasz powszedni

PRZECZYTAJ
SPORT
23 stycznia, 2017

O freeridzie słów kilka

PRZECZYTAJ