Z ogromną radością informujemy, że podczas 14 Krakowskiego Festiwalu Górskiego światło dzienne ujrzy drugie, tym razem zimowe, wydanie CRAGmagazine!

xxxx

Co tym razem przygotowaliśmy dla Was?

Mamy nadzieję wprowadzić Was w świat sportów popularnych w dzisiejszym świecie, jednak często sprawiających wrażenie niedostępnych dla przeciętnego człowieka. Podstawowe informacje na temat freeridu, drytoolingu, czy slackline’a przedstawią wam eksperci w tych dziedzinach. Zabierzemy Was również w podróż rowerem po Australii, camperem po USA oraz pokażemy jak wygląda życie w Izraelu. Jeśli to wciąż zbyt mało, to zapraszamy Was również do balijskiej fabryki hamaków Ticket To The Moon, czy austriackiej siedziby marki Black Diamond.

O swoich doświadczeniach opowiedzieli nam między innymi Piotr Śnigórski, Agata Wiśniewska, Jan Kuczera, Damian Granowski oraz wielu innych pasjonatów outdooru!

1c1a

Mamy nadzieję, że dzięki ludziom, którzy podzielili się z nami swoimi doświadczeniami, zachęcimy Was do realizacji najodważniejszych marzeń!

Magazyn będzie dostępny w najlepszych sklepach outdoorowych, na ścianach wspinaczkowych, w schroniskach górskich oraz na stoisku Black Diamond podczas Krakowskiego Festiwalu Górskiego oczywiście ZA DARMO!

Comments are closed.