Gregory Paragon58 otrzymuje Outdoor Industry Avard 2016!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
12 września, 2016

Gregory to wiodący producent plecaków na rynku amerykańskim oraz prężnie rozwijający się w Europie. Specjalnie na rynek europejski producent stworzył kolekcję ultra lekkich plecaków turystycznych. Flagowym produktem nowej linii jest model Gregory Paragon (odpowiednikiem w wersji damskiej jest Maven). Nowość została doceniona przez jury podczas 23. europejskich targów OutDoor we Friedrichshafen i otrzymała nagrodę OutDoor Industry Award!
paragon1

Czym charakteryzuje się plecak Paragon? Przede wszystkim lekkością, model o pojemności 58 L waży jedynie 1,62 kg. Wykonany jest z odpornego na przetarcia i wytrzymałego nylonu (210D CryptoRip Nylon i 100D High Tenacity Nylon). Ogromną zaletą nowego modelu firmy Gregory jest zastosowanie wygodnego systemu nośnego Aerolon Suspension. Producent zastosował również wygodny i szybki system dopasowania plecaka do pleców użytkownika (Quickadjust Hipbelts and Back Height), sylikonową powłokę na pasie biodrowym pozwalającą oszczędzić energię podczas dużego obciążenia (Gription Lumbar Pad) oraz wyprofilowane i wygodne pasy wkonane z pianki EVA (3D Shoulder Harnesses & Hipbelts). Użytkownicy plecaka Paragon podczas dłuższych wycieczek docenią z pewnością także wentylowanie pleców i ramion dzięki systemowi Matrix Ventilation.
W plecaku Paragon marka zastosowała podobnie jak we wszystkich poprzednich modelach tylko najlepsze materiały, takie jak zamki YKK, pianka EVA, czy Nylon.
Plecak będzie dostępny na rynku na wiosnę 2017. Producent zaproponował trzy warianty kolorystyczne i cztery rozmiary (38, 48, 58 i 68 L).

modele

outdoor award1

Zobacz także

LIFESTYLE
28 czerwca, 2019

6 powodów, dlaczego należy pić wodę!

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   SPORT
02 kwietnia, 2020

Piotr Schab – wywiad

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE
12 grudnia, 2019

Gruzińska zima w pigułce

PRZECZYTAJ