Integracja przez duże I

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
LIFESTYLE  |   SPORT
22 maja, 2018

Jednym z najlepszych motywatorów do rozwoju jest wsparcie bardziej doświadczonych kolegów. A co jeśli tym kolegą zostanie legenda wspinaczki? Wtedy progres robi się sam!

Na tegorocznej edycji Integrowania Przez Wspinanie będziemy mogli spotkać wielu znanych wspinaczy, którzy przyjadą podzielić się z nami swoim doświadczeniem, opowiedzieć o swoich przygodach i spędzić z nami miło czas przy wieczornych ogniskach. Przedstawiamy wam naszych gości:

Kacper Tekieli

Wybitny wspinacz wysokogórski. Ma na koncie wiele dróg w Tatrach, Alpach, Himalajach i górach USA, głównie zimą. Część z nich pokonał solo. W niecałe 5 godzin wbiegł na Elbrus.

Kacper Tekieli

Brał udział w wyprawach na Makalu (8463 m n.p.m.) i Broad Peak Middle(8016 m n.p.m.), w ramach programu „Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015”.

Jest instruktorem wspinaczki sportowej i podzieli się z nami swoim bogatym doświadczeniem i prawdziwą pasją do wspinania na najwyższym poziomie.

Kinga Ociepka i Wojtek Kozakiewicz (Mama)

Kinga jest jedną z najważniejszych postaci polskiego środowiska wspinaczkowego z ostatnich dwóch dekad. Wiele razy stawała na podium Pucharu Polski w prowadzeniu i boulderingu. Do jej największych osiągnięć możemy zaliczyć dwukrotne Mistrzostwo Świata w prowadzeniu. W skałach ma na swoim koncie przejścia o poziomie VI.7 (8c).

Kinga Ociepka-Grzegulska i Wojtek Kozakiewicz

Wojtek to doświadczony i znany twórca filmów outdoorowych. W wyjątkowy sposób portretuje światowej sławy wspinaczy, a jego filmy są licznie nagradzane na festiwalach.

Na Integrowaniu Przez Wspinanie obejrzymy najnowszy film “Mama”, którego główną bohaterką jest Kinga. Opowiada on o niesamowitym wyzwaniu łączenia wspinaczki na najwyższym światowym poziomie z wychowywaniem dwójki dzieci.

Jacek Matuszek – Alpine Wall Tour

Wybitny alpinistyczny team, który specjalizuje się w wielkich ścianach. Prowadzą razem projekt Alpine Wall Tour, w ramach którego pokonują najbardziej wymagające wielowyciągowe drogi.

Łukasz Dudek i Jacek Matuszek

Łukasz to pierwszy polski wspinacz, który przekroczył granicę trudności 9a, a później przekraczał ją jeszcze wiele razy, co plasuje go w światowej czołówce wspinaczki. Wielokrotnie stawał na podium Pucharu Polski.

Jacek wspina się na poziomie do 8c i był Wicemistrzem Polski w boulderingu. Łączy pasję do wspinania z filmem i fotografią, dzięki którym zespół może pochwalić się rewelacyjnym materiałem ze swoich wypraw.

Jacek opowie nam o przygodach i satysfakcji z wchodzenia tam, gdzie większości by się nie chciało.

Karolina Ośka, Michał Czech

Ten zespół w zeszłym sezonie dokonał drugiego w historii klasycznego przejścia drogi “Freerider” na El Capitanie. Linia ta jest wyceniona na 5.13a (nasze VI.4+) i dzieli się na 33 wyciągi. Zarówno Karolina, jak i Michał są znanymi wspinaczami sportowymi o wysokich osiągnięciach.

Chętnie posłuchamy, jak to jest wspinać się w legendarnych Yosemitach.

Karolina Ośka i Michał Czech

Holimedica

Beata i Łukasz Kaczmarek to dobrze znani w środowisku wspinaczy specjaliści od fizjoterapii. Kontuzje specyficzne dla tego sportu nie mają dla nich żadnych tajemnic. W 2015 roku wydali książkę “Trening uzupełniający dla wspinaczy i nie tylko”, która powinna pojawić się na półce w biblioteczce każdego szanującego się łojanta.

Beata i Łukasz Kaczmarek

Poprowadzą dla nas warsztaty z treningu uzupełniającego, żeby nasze mięśnie i stawy nie były przeciążone od zapinania na krawądkach i szalonych bań z wyjazdem nóg.

Informacja prasowa Integrowanie Przez Wspinanie

Zobacz także

LIFESTYLE  |   SPORT
25 lipca, 2018

Ja Wspinacz

PRZECZYTAJ
PRODUKTY
25 listopada, 2016

Black Diamond Z – Pole – najlepsze kije dla wymagających!

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   SPORT
08 października, 2018

Kajakiem po Nilu

PRZECZYTAJ