Test plecaka BLACK DIAMOND DISTANCE 15

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
LIFESTYLE  |   PRODUKTY  |   SPORT
14 października, 2019

Plecak/kamizelka Opis techniczny : Praktyczny, pojemny plecak Black DIamond Distance 15. Zaprojektowany z myślą o długich dystansach w górskim terenie. Ale nie tylko… używałem go przy dłuższych wybieganiach na płaskich powierzchniach jak i na rowerze. 

Zamknięcie i otwarcie komory głównej możliwe jest za pomocą jednej ręki, co było naprawdę wygodne. Po bokach plecaka/kamizelki są dwie kieszenie w których umieszczane były kijki, sprawnie i szybko chowałem je gdy nie były już potrzebne 🙂 Dodatkowe wyposażenie plecaka jak gwizdek czy przednia kieszeń zamykana bardzo mi się przydały. Nawet gdy przyszło dołożyć więcej rzeczy i obciążenie wzrosło, plecak fajnie zachowywał się na plecach 🙂 Główna pokrywa sprawdziła się podczas deszczu i jest bardzo mocno widoczna (odblask) Miałem do czynienia z wieloma kamizelkami i śmiało mogę polecić ten model. 

 

Wybiegania w pełnym wyposażeniu najczęściej plecak zabierany na dłuższe biegi 20km + Dobra oddychalność nie miałem żadnych przetarć na koszulce, przylegał i współgrał z moim ruchem biegowym 🙂 Podczas testowania chciałem wyciągnąć z plecaka jak najwięcej odczuć i informacji dlatego zabierałem go ze sobą na trailową jazdę na MTB gdzie miejscami było stromo i wyboiście wtedy plecak bardzo dobrze się trzymał ciała.

Temat kijków biegowych 😉 Każdemu dobrze znany… Modyfikacje, problemy z umieszczeniem kijków biegowych często stwarza u nas złość, cierpienie i niezadowolenie. Tutaj wielki plus dla marki Black Diamond po bokach plecaka mamy dwa otwory na nasze kijki które w wygodny sposób wkładamy i wyciągamy w miarę potrzeb.Przechodzimy do ​pojemnych, siateczkowych kieszeni na bidon, flaski i żele. Nawet gdy trafi się nam mniejszy bidon lub flask plecak ma fajne ściągacze które zbijają i przytrzymują rzecz którą trzymamy w kieszeni.

Dodatkowo nad kieszonkami są kolejne kieszonki na zamek gdzie możemy umieścić różne rzeczy jak telefon lub żele itp.

Jeśli zdrowie dopisze i mój kręgosłup będzie w lepszym stanie to DISTANCE 15 będzie moim towarzyszem przy Piekle Czantorii w listopadzie na dystansie 47km. Z każdym dniem odkrywam w tym plecaku/kamizelce coś pozytywnego. Dziękuję za możliwość przetestowania i opisania tego dobrego produktu.

Pozdrawiam Michał Sklep Biegacza Żoliborz

Zobacz także