Gregory i Black Diamond z nagrodami we Friedrichshafen!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
19 czerwca, 2018

Powoli końca dobiegają targi OutDoor Friedrichshafen, gdzie prezentowane są nowości na sezon wiosna/lato 2019. Podczas targów corocznie przyznawane są nagrody dla najbardziej wyróżniających się produktów. W tym roku jury doceniło i przyznało wyróżnienie Industry Award aż dwóm naszym produktom: Gregory Jade 53 oraz Black Diamond Distance 8L!

fot. Gregory Packs Europe

Plecak Gregory Jade 53 przykuł uwagę jury przede wszystkim inteligentnym, doskonale dopasowanym do kobiecej budowy ciała systemem nośnym FreeFloat. System jest perfekcyjną kombinacją wentylowanego panelu tylnego z regulowaną długością korpusu oraz oddychającego pasa biodrowego 3D Comfort Cradle, który obraca się i porusza wraz z ruchem ciała użytkowniczki. Funkcjonalność plecaka dopełniają detale takie jak możliwość szybkiego przymocowania okularów do plecaka, czy boczne kieszonki wykonane z siateczki pozwalające na łatwy dostęp do napoju w trakcie wycieczki górskiej.

Nagrodzony Gregory Jade 53

Black Diamond Distance 8L to nowość przygotowana przez markę na 2019 rok w kategorii bieganie. Plecak przeznaczony jest na biegi górskie w stylu „fast & light”. Na uwagę zasługują przede wszystkim hybrydowy design plecaka, system nośny inspirowany kamizelką do biegania oraz unikalny zestaw funkcjonalności, który pozwoli zabrać cały niezbędny sprzęt do biegania nawet w skomplikowanym terenie górskim. Jury przyznając nagrodę plecakowi Distance 8L uzasadniło swój wybór następująco:

Ten lekki plecak do biegania ma wszystko, czego potrzeba. Hybrydowa konstrukcja zapewnia doskonałe dopasowanie, wykonanie i wygląd. Black Diamond Distance 8L spodobał nam się już w pierwszej chwili, kiedy go zobaczyliśmy. Szczególną uwagę przyciąga zintegrowana konstrukcja systemu nośnego z podwójnymi paskami piersiowymi.

Black Diamond Distance 8L

Produkty będą dostępne na polskim rynku już na wiosnę 2019 roku!

Zobacz także

SPORT  |   WSPINACZKA
15 stycznia, 2021

Wejść jak najwyżej

PRZECZYTAJ
SPORT
30 stycznia, 2020

Cała tajemnica w warstwach

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   SPORT
01 września, 2017

Made in China

PRZECZYTAJ