Powoli końca dobiegają targi OutDoor Friedrichshafen, gdzie prezentowane są nowości na sezon wiosna/lato 2019. Podczas targów corocznie przyznawane są nagrody dla najbardziej wyróżniających się produktów. W tym roku jury doceniło i przyznało wyróżnienie Industry Award aż dwóm naszym produktom: Gregory Jade 53 oraz Black Diamond Distance 8L!

fot. Gregory Packs Europe

Plecak Gregory Jade 53 przykuł uwagę jury przede wszystkim inteligentnym, doskonale dopasowanym do kobiecej budowy ciała systemem nośnym FreeFloat. System jest perfekcyjną kombinacją wentylowanego panelu tylnego z regulowaną długością korpusu oraz oddychającego pasa biodrowego 3D Comfort Cradle, który obraca się i porusza wraz z ruchem ciała użytkowniczki. Funkcjonalność plecaka dopełniają detale takie jak możliwość szybkiego przymocowania okularów do plecaka, czy boczne kieszonki wykonane z siateczki pozwalające na łatwy dostęp do napoju w trakcie wycieczki górskiej.

Nagrodzony Gregory Jade 53

Black Diamond Distance 8L to nowość przygotowana przez markę na 2019 rok w kategorii bieganie. Plecak przeznaczony jest na biegi górskie w stylu „fast & light”. Na uwagę zasługują przede wszystkim hybrydowy design plecaka, system nośny inspirowany kamizelką do biegania oraz unikalny zestaw funkcjonalności, który pozwoli zabrać cały niezbędny sprzęt do biegania nawet w skomplikowanym terenie górskim. Jury przyznając nagrodę plecakowi Distance 8L uzasadniło swój wybór następująco:

Ten lekki plecak do biegania ma wszystko, czego potrzeba. Hybrydowa konstrukcja zapewnia doskonałe dopasowanie, wykonanie i wygląd. Black Diamond Distance 8L spodobał nam się już w pierwszej chwili, kiedy go zobaczyliśmy. Szczególną uwagę przyciąga zintegrowana konstrukcja systemu nośnego z podwójnymi paskami piersiowymi.
Black Diamond Distance 8L

Produkty będą dostępne na polskim rynku już na wiosnę 2019 roku!

Comments are closed.