Helping People and the planet, together!

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
PRODUKTY
07 września, 2016

Hydro-Flask-Logo-Primary-Clean-Lockup

Dlaczego właśnie Hydro Flask? Temperatura, smak i transport! Unikalna kombinacja tych trzech czynników sprawia, że Hydro Flask jest czymś więcej niż zwykłą butelką czy bidonem na wodę. I za każdym razem dostarcza nam oczekiwanego orzeźwienia! Korzystanie z Hydro Flask ma również aspekt ekologiczny, gdyż ograniczamy użytkowanie plastikowych butelek, a co za tym idzie, generujemy mniej śmieci.

hydro-flask-spring-16-examples-high-res

Temperature. Colder. Hotter. Longer. Happier.

W każdym produkcie marki Hydro Flask zastosowano technologię TempShield™, czyli izolowaną próżniowo podwójną ściankę, która chroni temperaturę napoju. Zimne napoje utrzymują swoją temperaturę nawet do 24h, a gorące do 6h. Ponadto producent zapewnia, że napoje nie zmienią swojej konsystencji, a ciepło/zimno naszego napoju nie będzie odczuwalne na zewnątrz produktu.

Taste. Pure and refreshing. Every time.

Każdy produkt Hydro Flask wykonany jest ze stali nierdzewnej 8/18. Zapewnia ona nie tylko trwałość wykonania, ale również chroni produkt przed zatrzymywaniem zapachów i smaków, dzięki czemu każdy napój będzie smakować tak jak powinien!

Transport. Your trusted companion.

Technologia TempShield™ zapewnia produktom najniższą możliwą wagę i najcieńszy profil butelki izolacyjnej dostępnej na rynku. Zupełną nowością pośród systemów zamykania pojemników na napoje jest Hydro Flask Flex Cap. System ten łączy ze sobą wytrzymałość, elastyczność i wygodę. Jest bardzo szczelny, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o utratę temperatury napoju, a przy tym jest wygodny w transporcie.

Hydro-Flask-transport

Logo Hydro FLask na produktach zostało wykonane z antypoślizgowej farby i świetnie wpasowuje się w ogólny design produktów. Wykonanie produktów z najlepszej jakości stali nierdzewnej zapewnia im bardzo wysoką trwałość, dzięki czemu można zabrać je wszędzie!

Hydro Flask przeznaczone są nie tylko dla sportowców, chcących przechowywać tam napoje podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Ich różnorodność umożliwia wykorzystanie produktów do wielu innych celów, w tym przede wszystkim przechowywania jedzenia, kawy w transporcie, czy … piwa 😉

Hydro-Flask zastosowanie

Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego i wyjątkowego dla siebie!

kolekcja

Helping People and the planet, together!

Hydro Flask to firma, która nie tylko wypiera z rynku plastikowe opakowania, a co za tym idzie wpływa pozytywnie na ochronę środowiska. Jest to również firma, która aktywnie angażuje się we wspieranie organizacji charytatywnych oraz non profit. Program 5% BACK umożliwia przekazanie 5% wartości netto każdego produktu na wybraną organizację wspomagającą potrzebujących lub środowisko. Hydro Flask współpracuje z organizacjami charytatywnymi i non profit takimi jak: American Cancer Society, Kids in the Game, World Wildwife Fund i wieloma innymi.

 

Zobacz także

LIFESTYLE  |   SPORT
27 września, 2018

Inny wymiar outdooru

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   SPORT
28 października, 2016

Jan Kuczera – o wspinaniu i szkoleniu słów kilka

PRZECZYTAJ
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE
20 października, 2016

Mateusz Waligóra: Najlepsze rzeczy w życiu mamy za nic. Pieszo przez Salar de Uyuni.

PRZECZYTAJ