ZOSTAŃ AMBASADOREM MARKI GREGORY

AUTOR: admin
O AUTORZE
CRAGmagazine
AUTOR: admin

Redakcja CRAG Magazine to zespół ludzi wielu pasji, ale wszystkich łączy jedna, uwielbienie i dążenie do przebywania na łonie natury. Wspinamy się, skiturujemy, jeździmy na rowerach wszelkiej maści, chodzimy po górach, podróżujemy, bushcraftujemy, biwakujemy, a potem chętnie dzielimy się tym z Wami.
Crag Sport
Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów sportowych i turystycznych. Firma działa od 2013 r. jako wyłączny przedstawiciel marki Black Diamond na polskim rynku. W swoim portfolio gromadzimy szereg specjalistycznych marek outdoorowych, będących liderami w branży, związanych ze wspinaniem, aktywnościami górskimi i szeroko pojętym outdoorem.
LIFESTYLE  |   PODRÓŻE  |   PRODUKTY  |   SPORT
02 grudnia, 2018

Firma Gregory, wiodący producent plecaków turystycznych na świecie, poszukuje dwóch ambasadorów marki w Polsce. Oferta kierowana jest do osób planujących ciekawą podróż, prowadzących podróżniczego bloga bądź do pasjonatów outdoorowych aktywności. Jeżeli masz ciekawy projekt na nadchodzący sezon i potrzebujesz profesjonalnego ekwipunku – napisz do nas!

Firma poszukuje ambasadorów zdecydowanych na długofalową współpracę. W pierwszym sezonie Gregory przekaże ambasadorowi dwa dowolne plecaki ze swojej szerokiej kolekcji. Przypominamy, że marka w ofercie posiada ponad 50 modeli, od plecaków wyprawowych i technicznych, po sportowe i miejskie (https://eu.gregorypacks.com/pl-en/home/). Na propozycje czekamy do 10 grudnia 2018r. Napisz do nas jaki masz projekt i w jaki sposób będziesz go realizował. Forma zgłoszenia i rodzaj projektu jest dowolny. Kandydatury przyjmuje przedstawiciel marki w Polsce firma Crag Sport. MAIL: gosia@cragsport.pl

Zobacz także